O KANCELARII

Radca Prawny Figurka

O Kancelarii

Misja naszej Kancelarii

Konkowski i Wspólnicy sp.k. to butikowa Kancelaria zajmująca się w szczególności prawem gospodarczym, cywilnym i prawem pracy. Kancelaria działa na rynku usług prawniczych od grudnia 2004 r. Stanowi kontynuację istniejącej od marca 2000 r. kancelarii prowadzonej indywidulanie przez radcę prawnego – Krzysztofa Konkowskiego.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług zwiększających bezpieczeństwo obrotu gospodarczego poprzez skuteczną, kompleksową i profesjonalnie zorganizowaną obsługę prawną. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, ciągły rozwój oraz skuteczne identyfikowanie potrzeb i oczekiwań wszystkich naszych Klientów.

Nasze usługi oferujemy podmiotom gospodarczym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz osobom fizycznym. Usługi świadczymy również podmiotom typu korporacyjnego oraz dużym spółkom prawa handlowego, w tym również notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

Dążymy do zapewnienia obsługi prawnej zorganizowanej według najwyższych standardów. We współpracy jesteśmy elastyczni, dzięki czemu dostosowujemy działania organizacyjne do wymagań Klienta, co prowadzi konsekwentnie do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Potwierdzeniem skuteczności naszych działań jest dynamiczny rozwój i stale zwiększająca się liczba Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem, powierzając nam prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej.

W dobie przyspieszającej cyfryzacji nie pozostajemy w tyle. Korzystamy ze specjalistycznych urządzeń oraz programów do telekonferencji, które zapewniają pełne bezpieczeństwo Twoich danych. Nasze usługi możemy dzięki temu świadczyć także na odległość w czasie rzeczywistym. Mamy doświadczenie w uczestnictwie w rozprawach online. Odległość siedziby Klienta nie jest dla nas żadnym problemem. Jeśli jednak preferujesz osobiste spotkanie, to również chętnie sprostamy Twoim oczekiwaniom.

14 mln


najwyższa wynegocjowana kwota

34


klientów w stałej, bieżącej obsłudze

70


wygranych spraw przeciwko ZUS w latach 2019-2021